19 Ocak 2019 Cumartesi

Engelsiz Renkler 4 Yaşında

Zamanı Düzenli Kullanmak
Engelsiz renkler kişisel web yolculuğu okurlarım, blog sayfamı güncel tutmayalı uzun zaman oldu. Aylar önce paylaşmış olduğum post yazımı okumak isterseniz önceliklerim arasında yazı yazacak vaktim yoku tıklaya bilirsiniz.

Bu zaman dilimi içerisinde ne yaptım ? kendi iç alemimde bir yolculuk yapmaya çalıştım.

Çok şükür hedeflerimin ilk aşamasını ulaşmaya başardım. Diğer aşamaları hususunda da halen elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Zamanı Düzenli Kullanmak


Zamanımı düzenli kullanmam gerekiyor. Zira zaman benim için bu aralar sessiz, yorgun ve vakur bir nehir gibi akıp gidiyor. Zamanı yakalamak ve düzenli kullamak konusunda beceriksizliğim halen devam ediyor. Bu durum ister istemez blog sayfama da yansıyor.

4 Yıla Uzanan Engelsiz Renkler Kişisel Web Yolcuğu 


Blogger da engelsiz renkler kişisel web yolculuğu blog sayfasını açıp duygu ve bilgi bilgilerimi aktarmaya başlayalı 4 yıl olmuş. Blog sayfası açma amacımı daha dün gibi hatırlıyorum. 

19 Ocak 2019 tarihi itibari ile yani dört yıl önce başlayan bu yolculuk bakış açıma, yaşam felsefeme, ilkelerime, prensiplerime, insanlarla olan ikili ilişkilerime katkı sağladığı gün gibi ortada olduğunu söylemek istiyorum.

Aslında bu konu hakkında kendi açımdan söylemek istediğim çok şeyin olduğu da bir aşikar. Bu konuları girmeden 4 yıl boyunca engelsiz renkler kişisel web yolculuğu blog sayfasına o şekilde veya bir şekilde yolu düşmüş, paylaştıklarımı okumuş yada takip edip, herhangi bir konu hakkında yorumlarıyla katkı sağlamaya çalışan, zaman ayırıp yardımcı ve destek olmaya çalışan bütün blog okurlarıma teşekkür ederim.

Bilerek yada bilmeyerek herhangi bir konuda kalbini kırdığım, üzdüğüm, yorduğum var ise af ola…


Blog Sayfamın Yeni Kapak Resmi


Blog sayfamın kapak resmini bu yazıp itibari ile değiştirmek istedim. Mümkün oldukça şu anki düşüncelerimi ve hissettiklerimi yani kendi iç alemimde giden yolculuğu kapat resminde yansıtmaya özen gösterdim.

İç Alemimde Yolculuk


Bu yolculuğun amacı geçmişin boşluklarını görmek, yapılması mümkün olan ne varsa yapmak. Hayatımı düzene sokmak, geçmişin boşluklarını geçmişten kurtarmak… Geçmişin rehberliğinde geleceğe inşa etmeye başarmak...

Bir daha ne zaman blog sayfamı güncel tutarım ne zaman aktif bir şekilde düşüncelerimi aktarmaya başlarım onu da bilmiyorum… 

Ömrüm, sağlığım ve kendi iç alemimde giden yolculuktan zamanım olursa paylaşımlarımı kaldığım yerden devam etmeye düşünüyorum.

Yazılarımı  burada son verirken blog sayfamın istatistiğini tek kelime ile söylersem “ vasat “ kendim için söylersem “ verimli, bilgili, öğretici özellikle de hiç duymadığım, konular hakkında bilgi sahibi olduktan sonra öğrendiklerini gerek yaşamımda gerek blog sayfamda uygulamaya çalışan bir blog yazarı olarak mutluyum ve huzurluyum. 


Bu içerik Engelsiz Renkler-Kişisel Web Yolculuğu tarafından hazırlanmıştır.
engelsizrenkler.blogspot.com
engelsizrenkler.blogspot.com

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

14 yorum:

 1. Hoş gelmişsin Abdullah oğlum. Gözüm arıyordu seni. Çok gelişme kaydetmişsin. Seni kutlarım.Teman da çok güzel olmuş.Hayırlı olsun. Hepimiz arada bir dinlenme ihtiyacı duyarız. Duraksamalar olur ama bloğumuz bizim evimiz gibi. Bizi hemen kabul eder. Sevgilerimle Abdullah oğlum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş buldum Ece Teyzem. Evet uzun zaman oldu. Çok şükür hedefime ulaştım. Teşekkür ederim. Ayrıca kapak resmimi beğenmenizi sevindim. Her şeyin hayırlısı. Benim blog hayatım dinleme ve duraksamalarla geçip gidiyor. Dediğiniz gibi bloğumuz 4 yıldır aralıklarla kabul ediyor.
   Ben de sevgilerimi, saygılarımı iletiyorum Ece Teyzem.

   Sil
 2. Merhaba Abdullah kardeşim.
  Engelsiz Renkler'in 4 yaşı kutlu olsun. Bilgi veren, sorgulayan, düşündüren, öğretici blogun var. Tebrik ederim. Nice yıllar yazman dileğiyle...
  Seni tekrar aramızda gördüğüm için mutlu oldum. Her şey gönlüne göre olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Sibel Ablam,
   Güzel düşünceleriniz ve dilekleriniz için teşekkür ederim. İnşallah hep beraber olsun... Mutlu olmanıza sevindim. Sibel Ablam, bilmukabele...
   Sevgilerimle...

   Sil
 3. Sitenizi yeni fark ettim ve hemen takibe aldım, benim siteye de beklerim, geniş kitleler oluşturmak daima güzeldir...Selam ve Dua ile...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Furkan Bey öncelikle hoş geldiniz. Takibiniz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Geniş kitlelere ulaşmak güzeldir. Fakat takibe takip, yoruma yorum olarak ulaşılabileceğimizi düşünmüyorum.
   Yorum bölümünün hemen altında yazmış olduğum 4 maddelik bir düşüncelerim bulunmakta onları okumanızı tavsiye ederim.

   Umarım size yardımcı olabilmişimdir.Selam ve Dua ile...
   Sevgilerimle.

   Sil
 4. daha nice güzel paylaşımlara İnşallah dogum günü kutlu olsun bloğunuzun sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sessizkaldım hoş geldiniz. Güzel dilekleriniz ve yorumunuz için teşekkür ederim.
   Saygı ve sevgilerimle...

   Sil
 5. nice yaşlara diyeli takibe aldım blogunuzu saygılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sessiz Haykırış hoş geldiniz. Yorumunuz ve takibiniz için teşekkür ederim.
   Sevgi ve saygılarımla...

   Sil
  2. ben teşekkür ederim saygılar bizden

   Sil
  3. İnceliğiniz için teşekkür ederim.

   Sil


1.Her konuyu saygı çerçevesinde öz eleştiri yapma hakkınız olduğunu sakın unutmayın!
2. Karşılıklı yorum yapalım, takip edelim anlayışını benimseyenlerle iletişime geçmiyorum.
3. Herkese blog yaşamında başarılar diliyorum.
Saygılarımla…