8 Mayıs 2018 Salı

Suyun Sesi

Yağmurun altında, huzurun içinde, yeşilin doğasında ıslandım.

Engelsiz renkler kişisel web yolculuğu takipçilerim,
Motivasyonun gücü kategorisinin konusu suyun sesi başlığı altında devam ediyor.

Bu hafta sonu havada yağmur gökte bulut, gönülde huzur, hayallerde umut, hedeflerimde inanç yer aldı.

Suyun sesi, akışı, berraklığı, sakinliği, dinginliği ve çayın tadı sevdiklerimle birlikte motivasyon gücüme güç ve neşe kattı.

Gökyüzüne toprağın kokusunu yolladım.

Yağmurun altında, huzurun içinde, yeşilin doğasında ıslandım. Gökyüzüne toprağın kokusunu yolladım. Sevdiklerime neşe kattım.

Yola Devam ♿: Fillerin savaşı büyük olur da, çimenlerin sevdası neden küçük olsun yağmurum benim... Bir önceki post yazımı okumak isterseniz zaman akar...

Bu içerik Engelsiz Renkler-Kişisel Web Yolculuğu tarafından hazırlanmıştır.
Abdullah Tığ
Abdullah Tığ

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

2 yorum:


1. Engelsiz renkler kişisel web yolculuğunun kuruş amacı iletişimi yazarak, konuşarak ve deneyimlerimizin birimi sonucunda doğru bilinen yanlışlıkları hep beraber görmemize sağlamasıdır.
2. Söz ağacımızın panorama sayfası etkinliğinin kuruşu amacı ise kendinize vereceğiniz bir söz, paylaşacağınız bir konu, yapacağınız bir öz eleştiri, kendinize neler kattığınıza bildirir.
3. Özelden veya blog sayfalarında sormuş olduğum ve yapmış olduğum yorumlara cevap vermeyenlere yada gelişi güzel cevap verenlere ben de dikkate almıyorum.

4. Sevdiğiniz veya sevmediğiniz her konuya dilediğiniz ölçüde öz eleştiri yapma hakkınızın var olduğunu sakın unutmayın !
a. Kendi özgün yorumunuz sizinle iletişim kurmamızı sağlar.
b. Rica ediyorum yorum bölümüne veya özelden ben size takibime aldım size de blog sayfama beklerim demenize gerek yok !
c. Karşılıklı yorum yapalım, takip edelim hem gelişimimizi hem de büyümemizi katkı sağlayalım demenize gerek yok ! Tanımak, iletişim kurmak ve okuma isteği olanlar zaten gereğini yapar.
d. Demem o ki ilk önceliği blog sayfası olanlara, takip etmek için takip edenlere, yorum yapmak için yorum yapmaya arzulayan veya başka bir düşüncesi olan kişilerle mümkün oldukça iletişime geçmiyorum.
e. Böyle düşüncesi olanlara saygı duyuyorum ! Kendi adıma kusura bakmayın diyorum ! Belkide blog dünyasında böylelerine ihtiyaç vardır onu bilemiyorum ! Herkese blog yaşamında başarılar diliyorum.
Saygılarımla.