22 Mayıs 2018 Salı

Önceliklerim Arasında Yazı Yazacak Vaktim Yok

Engelsiz renkler kişisel web yolculuğu takipçilerim,
Motivasyonun gücü kategorisinin konusu önceliklerimin arasında yazı yazacak vaktim yok.

Evet uzun zamandır düşündüğüm bir hedefimi gerçekleştirmek için bu günler de harekete geçtim. Bütün enerjimi, motivasyonumu ona göre ayarlayıp şekillenmesi için çaba göstermeye dün itibariyle başladım. 

Bu zaman zarfında engelsiz renkler kişisel web yolculuğu blog sayfasından uzak kalmamın daha doğru olacağını düşünüyorum. 

Şimdiye kadar engelsiz renkler kişisel web yolcuğu blog sayfamı okuma hoş görüsünde bulunan, takip eden, yorumlarda bulunan, yazdığım post yazılarımı paylaşan ve blogger konusunda yardım eden, destek olan değerli blog yazarları dostlarıma tek tek teşekkür ederim. Eğer bir kusurum bir hatam olduysa af ola...

Blog dünyasında yazarak olumlu ve olumsuz tecrübe, bilgi, hoşgörüyü, deneyimleyerek kazandığımı söylemek istiyorum. 

Yaklaşık 3,5 senelik bir yolculuğun süresi belli olmayan bir reklam arasına girmesinin daha verimli olacağını inanıyorum. Onun için de blog dünyasından bir süre uzak kalacağımı bu post yazım ile bildirmek istedim.

Blog dünyasında blog yazan bütün blog yazarlarına başarılar dilerim. Sağlıklı kalın, hoş çakalın...

Bu içerik Engelsiz Renkler-Kişisel Web Yolculuğu tarafından hazırlanmıştır.
Abdullah Tığ
Abdullah Tığ

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

2 yorum:

  1. Abdullah oğlum; üzüldüm ama bu kararının neden olduğunu anlayabiliyorum. Birincisi blog dünyasında istikrar yok. İkincisi vefasızlıklar diyorum. Son yazıların bayağı kapsamlıydı ve sen çok yol almıştın. Blog takip etmek ne modadır, ne alışkanlıktır. Saygı ve istek gerekir. Ayırmak, kayırmak yoktur. Samimi olmayanlar ve karakterler neredeyse yarı yarıya fark edilir. Seni; bugüne kadarki çalışmalarından ötürü kutluyor, yazmanı bıraktığını fark edenlerin vicdanlarını acıtacağını biliyorum. Bizim de sana karşı kusurlarımız olduysa lütfen sen de affet oğlum. Sevgiyle gözlerinden öpüyor, hayatın seni üzmemesini diliyorum. Hayırlı Ramazanlar yavrum. Ece teyzen...

    YanıtlaSil
  2. Merhaba Abdullah,
    Hedefini gerçekleştireceğin her ne ise başaracağına inanıyorum.Blog dünyasından uzaklaşmak insana iyi geliyor.Sana da bu zamanın iyi geleceğini düşünüyorum.Blog yazmak her birimiz için hobi o yüzden fazla kendimizi yormadan,kendimize farklı zaman dilimleri ayırmak daha sağlıklı düşünmeye ve gelişmeye sebep oluyor.
    Hayırlı ramazanlar diliyorum.Hedefini gerçekleştirip tekrar aramıza geri dönmeni bekliyor olacağım.

    YanıtlaSil


1. Engelsiz renkler kişisel web yolculuğunun kuruş amacı iletişimi yazarak, konuşarak ve deneyimlerimizin birimi sonucunda doğru bilinen yanlışlıkları hep beraber görmemize sağlamasıdır.
2. Söz ağacımızın panorama sayfası etkinliğinin kuruşu amacı ise kendinize vereceğiniz bir söz, paylaşacağınız bir konu, yapacağınız bir öz eleştiri, kendinize neler kattığınıza bildirir.
3. Özelden veya blog sayfalarında sormuş olduğum ve yapmış olduğum yorumlara cevap vermeyenlere yada gelişi güzel cevap verenlere ben de dikkate almıyorum.

4. Sevdiğiniz veya sevmediğiniz her konuya dilediğiniz ölçüde öz eleştiri yapma hakkınızın var olduğunu sakın unutmayın !
a. Kendi özgün yorumunuz sizinle iletişim kurmamızı sağlar.
b. Rica ediyorum yorum bölümüne veya özelden ben size takibime aldım size de blog sayfama beklerim demenize gerek yok !
c. Karşılıklı yorum yapalım, takip edelim hem gelişimimizi hem de büyümemizi katkı sağlayalım demenize gerek yok ! Tanımak, iletişim kurmak ve okuma isteği olanlar zaten gereğini yapar.
d. Demem o ki ilk önceliği blog sayfası olanlara, takip etmek için takip edenlere, yorum yapmak için yorum yapmaya arzulayan veya başka bir düşüncesi olan kişilerle mümkün oldukça iletişime geçmiyorum.
e. Böyle düşüncesi olanlara saygı duyuyorum ! Kendi adıma kusura bakmayın diyorum ! Belkide blog dünyasında böylelerine ihtiyaç vardır onu bilemiyorum ! Herkese blog yaşamında başarılar diliyorum.
Saygılarımla.