22 Mayıs 2018 Salı

Önceliklerim Arasında Yazı Yazacak Vaktim Yok

Reklam Arası

Engelsiz renkler kişisel web yolculuğu takipçilerim,
Motivasyonun gücü kategorisinin konusu önceliklerimin arasında yazı yazacak vaktim yok.

Evet uzun zamandır düşündüğüm bir hedefimi gerçekleştirmek için bu günler de harekete geçtim. Bütün enerjimi, motivasyonumu ona göre ayarladım. Dün itibariyle son hazırlıklarımı kontrol ettikten sonra çalışmaya başladım.

Engelsiz Renkler kişisel web yolcuğu okurlarıma teşekkür ederim


Bu zaman zarfında engelsiz renkler kişisel web yolculuğu blog sayfasından uzak kalmamın daha doğru olacağını düşünüyorum. 

Şimdiye kadar engelsiz renkler kişisel web yolcuğu blog sayfamı okuma hoş görüsünde bulunan, takip eden, yorumlarda bulunan, yazdığım post yazılarımı paylaşan ve blogger konusunda yardım eden, destek olan değerli blog yazarları dostlarıma tek tek teşekkür ederim. Eğer bir kusurum, bir hatam olduysa af ola...


Blog Dünyasına Reklam Arası

Blog dünyasında yaklaşık 3,5 yıldır yazı yazarak olumlu ve olumsuz bir çok tecrübe, bilgi, hoşgörü, deneyim kazandığımı söylemek istiyorum. 

Uzun bir yolculuğun ardından blog dünyasına süresi belli olmayan bir reklam arasına vermenin daha verimli olacağını inanıyorum. Onun için de blog dünyasından bir süre uzak kalacağımı bu post yazım ile bildirmek istedim.

Blog dünyasında blog yazan bütün blog yazarlarına başarılar dilerim. Sağlıklı kalın, hoş çakalın...

Yola Devam ♿: Blog dünyasına ara verdikten sonra ki ilk post yazımı okumak isterseniz engelsiz renkler 4 yaşında paylaşımda görüşmek üzere...

Bu içerik Engelsiz Renkler-Kişisel Web Yolculuğu tarafından hazırlanmıştır.
engelsizrenkler.blogspot.com
engelsizrenkler.blogspot.com

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

4 yorum:

 1. Abdullah oğlum; üzüldüm ama bu kararının neden olduğunu anlayabiliyorum. Birincisi blog dünyasında istikrar yok. İkincisi vefasızlıklar diyorum. Son yazıların bayağı kapsamlıydı ve sen çok yol almıştın. Blog takip etmek ne modadır, ne alışkanlıktır. Saygı ve istek gerekir. Ayırmak, kayırmak yoktur. Samimi olmayanlar ve karakterler neredeyse yarı yarıya fark edilir. Seni; bugüne kadarki çalışmalarından ötürü kutluyor, yazmanı bıraktığını fark edenlerin vicdanlarını acıtacağını biliyorum. Bizim de sana karşı kusurlarımız olduysa lütfen sen de affet oğlum. Sevgiyle gözlerinden öpüyor, hayatın seni üzmemesini diliyorum. Hayırlı Ramazanlar yavrum. Ece teyzen...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ece Teyzem, öncelikle çok geç cevap verdiğim için özür dilerim. Cevap vermeme veya geç cevap verme gibi bir alışkanlığım veya prensibim olmamasına rağmen o dönem cevap vermedim. Yorumunuza her zaman cevap vermek aklımda idi. İlk yazımın ardından cevap vermek istiyorum. O da bugüne nasipmiş yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim.
   Sevgilerimle.

   Sil
 2. Merhaba Abdullah,
  Hedefini gerçekleştireceğin her ne ise başaracağına inanıyorum.Blog dünyasından uzaklaşmak insana iyi geliyor.Sana da bu zamanın iyi geleceğini düşünüyorum.Blog yazmak her birimiz için hobi o yüzden fazla kendimizi yormadan,kendimize farklı zaman dilimleri ayırmak daha sağlıklı düşünmeye ve gelişmeye sebep oluyor.
  Hayırlı ramazanlar diliyorum.Hedefini gerçekleştirip tekrar aramıza geri dönmeni bekliyor olacağım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sibel Ablam, uzun bir zaman diliminden sonra cevap verdiğim için öncelikle çok özür dilerim. Çok şükür hedefimi gerçekleştirdim. Her zaman bu yorumunuza cevap veremediğim hafızamda idi. Yazı yazmaya başladıktan hemen sonra yorumunuza cevap istedim. Yorumunuz ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.
   Sevgilerimle.

   Sil


1.Her konuyu saygı çerçevesinde öz eleştiri yapma hakkınız olduğunu sakın unutmayın!
2. Karşılıklı yorum yapalım, takip edelim anlayışını benimseyenlerle iletişime geçmiyorum.
3. Herkese blog yaşamında başarılar diliyorum.
Saygılarımla…