15 Mayıs 2018 Salı

Hoş Geldin Ey Gönüllerin Sultanı Ramazan

Ramazan ayının başlangıcı hepimiz için güzel sonuçlara tecelli etmesini dilerim.

Engelsiz renkler kişisel web yolculuğu takipçilerim,
Özel ve Dini günler kategorisinin konusu olan hoş geldin ey gönüllerin sultanı Ramazan ile devam ediyor. Bu hayatta her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi maalesef acı yada tatlı bir sonu oluyor.

Bazı şeyler hiç anlayamadan, hiç yaşayamadan, hatta ve hatta hiç fark edemeden yaşayıp gidiyoruz.

Ramazan ayına ulaşmak ve onun bereketinden, feyzinden nasiplenmek biz insanlar için nimetlerin en güzeli olduğunu düşünüyorum. 

Ramazan ayının başlangıcı hepimiz için güzel sonuçlara tecelli etmesini dilerim. Rahmet ile başlayıp kurtuluşumuza vesile olmasını temenni ederim.

Yola Devam ♿: Hoş geldin on bir ayın sultanı gönüllerimize ve yüreklerimize hidayetini, rahmetini, bereketin, hayrını başta İslam alemi olmak üzere bütün dünyadan eksik etme.

Bir önceki post yazımı okumak isterseniz suyun sesi kısa yazım okunmak üzere size bekliyor.

Bu içerik Engelsiz Renkler-Kişisel Web Yolculuğu tarafından hazırlanmıştır.
Abdullah Tığ
Abdullah Tığ

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

3 yorum:

 1. Hayırlı Ramazanlar Abdullah oğlum. Dilerim hepimiz, vatanımız ve dünya için hayırlara vesile olur. Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayırlı Ramazanlar Ece Teyzem. Amin. Güzel dilekleriniz ve yorumunuz için teşekkür ederim.
   Saygılarımla.

   Sil
 2. KLIK HERE VISIT NOW AND GET YOUR LUCKY ! ! !

  BONUS LEBARAN JOIN NOW AND GET BONUS ! ! !

  KLIK PROMO MEMBER BARU BONUS FREEBET

  YanıtlaSil


1. Engelsiz renkler kişisel web yolculuğunun kuruş amacı iletişimi yazarak, konuşarak ve deneyimlerimizin birimi sonucunda doğru bilinen yanlışlıkları hep beraber görmemize sağlamasıdır.
2. Söz ağacımızın panorama sayfası etkinliğinin kuruşu amacı ise kendinize vereceğiniz bir söz, paylaşacağınız bir konu, yapacağınız bir öz eleştiri, kendinize neler kattığınıza bildirir.
3. Özelden veya blog sayfalarında sormuş olduğum ve yapmış olduğum yorumlara cevap vermeyenlere yada gelişi güzel cevap verenlere ben de dikkate almıyorum.

4. Sevdiğiniz veya sevmediğiniz her konuya dilediğiniz ölçüde öz eleştiri yapma hakkınızın var olduğunu sakın unutmayın !
a. Kendi özgün yorumunuz sizinle iletişim kurmamızı sağlar.
b. Rica ediyorum yorum bölümüne veya özelden ben size takibime aldım size de blog sayfama beklerim demenize gerek yok !
c. Karşılıklı yorum yapalım, takip edelim hem gelişimimizi hem de büyümemizi katkı sağlayalım demenize gerek yok ! Tanımak, iletişim kurmak ve okuma isteği olanlar zaten gereğini yapar.
d. Demem o ki ilk önceliği blog sayfası olanlara, takip etmek için takip edenlere, yorum yapmak için yorum yapmaya arzulayan veya başka bir düşüncesi olan kişilerle mümkün oldukça iletişime geçmiyorum.
e. Böyle düşüncesi olanlara saygı duyuyorum ! Kendi adıma kusura bakmayın diyorum ! Belkide blog dünyasında böylelerine ihtiyaç vardır onu bilemiyorum ! Herkese blog yaşamında başarılar diliyorum.
Saygılarımla.