10 Nisan 2018 Salı

Yaşamın Ötesinde Kavrayış

 Gördüğümüz her şey samimi ve yalın ortamda hepsi gerçektir.

Engelsiz renkler kişisel web yolculuğu takipçilerim,
Motivasyonun gücü kategorisinin konusu yaşamın ötesinde kavrayış başlığı altında devam ediyor. Bu postumu kısa tutum bütün okurlarıma bir düşüncemi paylaşmak istiyorum.

Gördüğümüz her şey samimi ve yalın ortamda hepsi gerçektir. Zihnimiz bu durumu kabul etmese de kendimizden öğreneceğimiz çok şeyler vardır. Hele bir de karşımızdakilerden öğreneceğimiz yaşamın ötesinde kavrayıştır.

Yola Devam ♿: Zamanın ötesine gitmeye gerek yok. Yaşayarak öğrenirsin zamanını ötesini... Bir önceki yazımı okumak isterseniz yeni bir araba yeni hayallerin umudu olacak...
Bu içerik Engelsiz Renkler-Kişisel Web Yolculuğu tarafından hazırlanmıştır.
Abdullah Tığ
Abdullah Tığ

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

3 yorum:

 1. Merhaba sizi GFC den takibe aldım banada beklerim yazınız gayet basarılı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çağdaş İpek, hoş geldiniz. Takibiniz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Sanırım GFC'ye üye girişi yapılmamış gözüküyor. Bilginiz açısından söylemek istedim. Ziyarette bulunmak isterim.
   Saygılarımla.

   Sil
 2. KLIK HERE VISIT NOW AND GET YOUR LUCKY ! ! !

  BONUS LEBARAN JOIN NOW AND GET BONUS ! ! !

  KLIK PROMO MEMBER BARU BONUS FREEBET

  YanıtlaSil


1. Engelsiz renkler kişisel web yolculuğunun kuruş amacı iletişimi yazarak, konuşarak ve deneyimlerimizin birimi sonucunda doğru bilinen yanlışlıkları hep beraber görmemize sağlamasıdır.
2. Söz ağacımızın panorama sayfası etkinliğinin kuruşu amacı ise kendinize vereceğiniz bir söz, paylaşacağınız bir konu, yapacağınız bir öz eleştiri, kendinize neler kattığınıza bildirir.
3. Özelden veya blog sayfalarında sormuş olduğum ve yapmış olduğum yorumlara cevap vermeyenlere yada gelişi güzel cevap verenlere ben de dikkate almıyorum.

4. Sevdiğiniz veya sevmediğiniz her konuya dilediğiniz ölçüde öz eleştiri yapma hakkınızın var olduğunu sakın unutmayın !
a. Kendi özgün yorumunuz sizinle iletişim kurmamızı sağlar.
b. Rica ediyorum yorum bölümüne veya özelden ben size takibime aldım size de blog sayfama beklerim demenize gerek yok !
c. Karşılıklı yorum yapalım, takip edelim hem gelişimimizi hem de büyümemizi katkı sağlayalım demenize gerek yok ! Tanımak, iletişim kurmak ve okuma isteği olanlar zaten gereğini yapar.
d. Demem o ki ilk önceliği blog sayfası olanlara, takip etmek için takip edenlere, yorum yapmak için yorum yapmaya arzulayan veya başka bir düşüncesi olan kişilerle mümkün oldukça iletişime geçmiyorum.
e. Böyle düşüncesi olanlara saygı duyuyorum ! Kendi adıma kusura bakmayın diyorum ! Belkide blog dünyasında böylelerine ihtiyaç vardır onu bilemiyorum ! Herkese blog yaşamında başarılar diliyorum.
Saygılarımla.