29 Ekim 2016 Cumartesi

Yaşasın 29 Ekim Bayramı


  29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Yarın kelimesi en güzel Mustafa Kemal Atatürk kullanmıştır. Yarın CUMHURİYETİ İLAN EDECEĞİZ Demiştir. Cumhuriyeti ilan edip bizlere armağan etmiştir. Bizlerde yarınlarımızı sırtımızdan dünyanın yükünü indirip, özgürlüğümüzü ilan edelim. Sonsuza dek yaşatalım. Ne Mutlu Türküm Diyene.

Abdullah Tığ
Abdullah Tığ

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

6 yorum:

 1. Cumhur,yet bayramımız kutlu olsun sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hep beraber kutlu, mutlu, huzurlu olsun.
   Saygılarımla.

   Sil
 2. Canım ülkem doğum günün kutlu olsun 🇹🇷🇹🇷

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim. Sizi blogumda gördüğüme sevindim. Nice doğum günlerini huzurlu kutlayalım hep beraber.
   Sevgilerimle.

   Sil
 3. Nice en güzel yarınlara :D

  YanıtlaSil


1. Engelsiz renkler kişisel web yolculuğunun kuruş amacı iletişimi yazarak, konuşarak ve deneyimlerimizin birimi sonucunda doğru bilinen yanlışlıkları hep beraber görmemize sağlamasıdır.
2. Söz ağacımızın panorama sayfası etkinliğinin kuruşu amacı ise kendinize vereceğiniz bir söz, paylaşacağınız bir konu, yapacağınız bir öz eleştiri, kendinize neler kattığınıza bildirir.
3. Özelden veya blog sayfalarında sormuş olduğum ve yapmış olduğum yorumlara cevap vermeyenlere yada gelişi güzel cevap verenlere ben de dikkate almıyorum.

4. Sevdiğiniz veya sevmediğiniz her konuya dilediğiniz ölçüde öz eleştiri yapma hakkınızın var olduğunu sakın unutmayın !
a. Kendi özgün yorumunuz sizinle iletişim kurmamızı sağlar.
b. Rica ediyorum yorum bölümüne veya özelden ben size takibime aldım size de blog sayfama beklerim demenize gerek yok !
c. Karşılıklı yorum yapalım, takip edelim hem gelişimimizi hem de büyümemizi katkı sağlayalım demenize gerek yok ! Tanımak, iletişim kurmak ve okuma isteği olanlar zaten gereğini yapar.
d. Demem o ki ilk önceliği blog sayfası olanlara, takip etmek için takip edenlere, yorum yapmak için yorum yapmaya arzulayan veya başka bir düşüncesi olan kişilerle mümkün oldukça iletişime geçmiyorum.
e. Böyle düşüncesi olanlara saygı duyuyorum ! Kendi adıma kusura bakmayın diyorum ! Belkide blog dünyasında böylelerine ihtiyaç vardır onu bilemiyorum ! Herkese blog yaşamında başarılar diliyorum.
Saygılarımla.