13 Eylül 2016 Salı

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
   Kurban bayramı gelmiş hoş gelmiş, sefalar getirmiş.Kendime soruyorum nasıl bir bayram diye. Yaşamış olduğum ilk bayram olmasa da uzun yıllar sonra farklı, güzel bir bayram yaşıyorum diyebilirim. Bir gölgeliğin altıda sevgiyle muhabbetle filizleniyor bayram. Biz kendi planlarımızı yaparken hayatta bizler için başka planlar yapıyor. Sürprizler hazırlıyor herkese kimine ilaç kimine acı hüzün veriyor.

 Sevgi tohumları ekmekli bir insan ne zaman nerede olursa olsun. Gerisi teferruattan başka bir şey değil. Hiçliğe giden bir yolda merhameti kalbe misafir edemedikten sonra yaşasan ne olur yaşamasan ne olur. Umarım her gününüz sağlıklı, ihlaslı, huzurlu, mutlu bayram havasında geçer. Hayırlara vesile olacak Kurban Bayramı diliyorum.

   Saygılarımla.


                                                             

Abdullah Tığ
Abdullah Tığ

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

8 yorum:

 1. Kalemine sağlık :) Hayırlı Bayramlar dilerim..

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim. Size de Hayırlı Bayramlar dilerim... :)

  YanıtlaSil
 3. Abdullah kardeşim sizede hayırlı bayramlar. umarım iyisinizdir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin. Sizede hayırlı bayramlar. Şükür iyiyim. Umarım sizde iyisinizdir.

   Sil
 4. Merhameti kalbe misafir edebilenlerden olmak ümidiyle bayramın hayırlı, kutlu ve mutlu olsun :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah. Hayırlı insanlarla karşılamak umuduyla. Size de hayırlı bayramlar sağlığınız ve mutluluğunuz daim olsun.:)

   Sil
 5. Yanıtlar
  1. Hep beraber inşallah. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
   Saygılarımla.

   Sil


1. Engelsiz renkler kişisel web yolculuğunun kuruş amacı iletişimi yazarak, konuşarak ve deneyimlerimizin birimi sonucunda doğru bilinen yanlışlıkları hep beraber görmemize sağlamasıdır.
2. Söz ağacımızın panorama sayfası etkinliğinin kuruşu amacı ise kendinize vereceğiniz bir söz, paylaşacağınız bir konu, yapacağınız bir öz eleştiri, kendinize neler kattığınıza bildirir.
3. Özelden veya blog sayfalarında sormuş olduğum ve yapmış olduğum yorumlara cevap vermeyenlere yada gelişi güzel cevap verenlere ben de dikkate almıyorum.

4. Sevdiğiniz veya sevmediğiniz her konuya dilediğiniz ölçüde öz eleştiri yapma hakkınızın var olduğunu sakın unutmayın !
a. Kendi özgün yorumunuz sizinle iletişim kurmamızı sağlar.
b. Rica ediyorum yorum bölümüne veya özelden ben size takibime aldım size de blog sayfama beklerim demenize gerek yok !
c. Karşılıklı yorum yapalım, takip edelim hem gelişimimizi hem de büyümemizi katkı sağlayalım demenize gerek yok ! Tanımak, iletişim kurmak ve okuma isteği olanlar zaten gereğini yapar.
d. Demem o ki ilk önceliği blog sayfası olanlara, takip etmek için takip edenlere, yorum yapmak için yorum yapmaya arzulayan veya başka bir düşüncesi olan kişilerle mümkün oldukça iletişime geçmiyorum.
e. Böyle düşüncesi olanlara saygı duyuyorum ! Kendi adıma kusura bakmayın diyorum ! Belkide blog dünyasında böylelerine ihtiyaç vardır onu bilemiyorum ! Herkese blog yaşamında başarılar diliyorum.
Saygılarımla.