23 Mart 2016 Çarşamba

Neden Üç Gündür Ekran Klavyesiyle Yazıyorum

   Sevgili Bog okuyucuları merhaba,

Ben bir buçuk gün Isparta Süleyman Demirel Tıp Fakültesi Hastanesinin Üroloji Bölümüne yatış yapıp ameliyat oldum. 

07 Mart 2016 Pazartesi günü bahardan kalma güneşli bir günde ameliyat oldum.  Bu süre zarfı içerisinde bilgisayarımı kullanamadım. Dolayısıyla blog sayfama giriş yapamadım.

Mim etkinliği görevim de takipte olamadım. Blog yazılarını okuyamadım.

Her gün bloguma giriş yapamadığım gibi günlerde hızla akıyordu. Üç gündür ekran klavyesiyle yazılarımı yazmaya çalışıyorum. Çünkü her cumartesi günü ''Haftanın Blogunu'' seçip tanıtım yazısını yazmam gerekiyordu. Ekran klavyesi ile yazmak zamanımı almış olsa da hiç şikayetçi değilim. Çok şükür. 

İnsanın sorumluluk alması hayatını kendi başına idare etmesi için önemli olduğunu düşünüyorum. Yani benim ayakta ve yatakta duracak halim yokken hayatta duracak nedenlerim olması benim bu yolda yürümeme sebep oluyor.


Üç gündür blogumu güncel tutmak için paylaşımlar yapıyorum. Erkan klavyesi ile yazı yazmaktan keyif alıyorum. Lakin ekran klavyesiyle yazdığım sürece yorumda bulunmam biraz sıkıntı oluyor.

Yani takipte olduğum blog arkadaşlarımın bloglarını takip edemedim. Yorumlarda bulunamadım. Bütün blogger arkadaşlarımdan özür diliyorum.

Dünya'nın ve Türkiye'nin her köşesinden bilgisayarlarının veya cep telefonlarının başlarından benim blog yazılarımı okuyan  bütün Engelsiz Renkler Okuyucularından özür diliyorum.

Belki beş gündür blogumdan uzak kalmam okuyucularım açısından fark edilmemiş olabilir. Lakin önümüzdeki günlerde, haftalarda hissedilebileceğini düşündüğüm için bu yazıma yazma gereği duydum.

Mümkün oldukça blog yazılarıma devam etmeyi düşünüyorum. Artık ne kadar blog sayfama güncel tutabilirim bilmiyorum. Takip de olduğum blogger arkadaşlarımın yazısını okumaya çalışacağım. 

Lakin yazı yazabilme konusunda güçlükler yaşıyorum. Blog arkadaşlarımın blogların da bulunan yorumlar bölümün de yazmış oldukları o konu hakkında düşüncelerimi kısa bir süreliğine paylaşamayacağımı belirtmek isterim.

Umarım blog arkadaşlarım anlayışla karşılarlar. Bu konuda ve blogumdan ayrı kaldığım için üzgünüm. Değerli Engelsiz Renkler okuyucularım tekrar sizlerden özür diliyorum. Artık blog yazıma burada noktalamak istiyorum en kısa zamanda görüşmek dileğimle.


  Sağlıklı kalın, Hoşça kalın.
Abdullah Tığ
Abdullah Tığ

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

6 yorum:

 1. Çok geçmiş olsun, hızla iyileşmeye bakın. Biz buralardayız, siz iyileşene kadar bekleriz.

  YanıtlaSil
 2. Umarım en kısa zaman içerisinde iyileşirim. İlginiz için teşekkür ederim.
  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 3. merhabaaa. aramıza hoşgeldiiiiin. ben de az önce seni tanıttım azıcık. tekrar görüşmek üzereee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizde hoşgeldiniz , teşekkür ederim her zaman beklerim.

   Sil
 4. Herşeyin başı sağlık tabii ki. Öncelikle sizin sağlığınız herşeyden daha önemli döndüğünüzde görüşmek dileğiyle.

  YanıtlaSil


1. Engelsiz renkler kişisel web yolculuğunun kuruş amacı iletişimi yazarak, konuşarak ve deneyimlerimizin birimi sonucunda doğru bilinen yanlışlıkları hep beraber görmemize sağlamasıdır.
2. Söz ağacımızın panorama sayfası etkinliğinin kuruşu amacı ise kendinize vereceğiniz bir söz, paylaşacağınız bir konu, yapacağınız bir öz eleştiri, kendinize neler kattığınıza bildirir.
3. Özelden veya blog sayfalarında sormuş olduğum ve yapmış olduğum yorumlara cevap vermeyenlere yada gelişi güzel cevap verenlere ben de dikkate almıyorum.

4. Sevdiğiniz veya sevmediğiniz her konuya dilediğiniz ölçüde öz eleştiri yapma hakkınızın var olduğunu sakın unutmayın !
a. Kendi özgün yorumunuz sizinle iletişim kurmamızı sağlar.
b. Rica ediyorum yorum bölümüne veya özelden ben size takibime aldım size de blog sayfama beklerim demenize gerek yok !
c. Karşılıklı yorum yapalım, takip edelim hem gelişimimizi hem de büyümemizi katkı sağlayalım demenize gerek yok ! Tanımak, iletişim kurmak ve okuma isteği olanlar zaten gereğini yapar.
d. Demem o ki ilk önceliği blog sayfası olanlara, takip etmek için takip edenlere, yorum yapmak için yorum yapmaya arzulayan veya başka bir düşüncesi olan kişilerle mümkün oldukça iletişime geçmiyorum.
e. Böyle düşüncesi olanlara saygı duyuyorum ! Kendi adıma kusura bakmayın diyorum ! Belkide blog dünyasında böylelerine ihtiyaç vardır onu bilemiyorum ! Herkese blog yaşamında başarılar diliyorum.
Saygılarımla.