8 Temmuz 2017 Cumartesi

Söz Ağacımızın Panorama Sayfası Kimi Temsil Eder

Söz Ağacımız Bizi Temsil Eder

Blog haritam takipçilerim merhaba,
Sağlık sorunu yaşamamdan dolayı üç ay gibi uzun bir dönem blog sayfamda yazılarımı ara vermek zorunda kaldığımı yakından takip eden okurlarım bilirler.

Oysa ki 2017 yılı içerisinde blog sayfamda bir çok sürprizler yapacağımı yeni yılın sürprizleri neler ? post yazımda duyurmuştum.

Yaşadığım şartların ve koşulların izin vermediği bir dönem de yine de blog sayfamda bazı yenilikler ve değişiklikler yapmaya ihmal etmedim.

Bu dönem de hep zihnimin ön rafında kalan sürpriz düşüncelerim vardı. Artık geç de olsa bu sürpriz düşüncelerimin bir tanesini olması gereken yere ulaştırma vakti geldiği düşüncesiyle harekete geçip bu yazım ile birlikte ilk etabını uygulamaya çalışacağım.

Lafı daha fazla uzatmadan blog haritam kategorisinin konusu söz ağacımızın panorama sayfası kimi temsil eder ? içeriğini değerli okurlarıma tanıtmaya başlayayım.

Söz Ağacımızın Panorama Sayfası Kimi Temsil Eder ?


 Söz Ağacımızın Sağduyusu Kimi Temsil Eder

1 ) Söz Ağacımız Bizi Temsil Eder.

Kendimize verdiğimiz sözleri, ailemize, eşimize, çocuklarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarımıza, inançlarımıza, örf ve adetlerimize, kararlığımızın kararını, saygımızı, sevgimizi, görünen ve görünmeyen davranışlarımızı, ruh halimizi, amaçlarımızı, hedeflerimizi, bilgimizi, üretkenliğimizi, kendimize ve çevremize kattığımız veya bize katılanları temsil eder.

Kainattaki Söz Ağacımız Kimi Temsil Eder

2 ) Söz Ağacımızın Sağduyusu Kimi Temsil Eder ?

Engelli ve engelli yakınlarına, tanıdığımız veya tanımadığımız insanlara olan sorumluluklarımızı, bakış açımızı, vefa ve ahde vefa duygularımızı, özümüzün sözüne veya sözünüzün özüne temsil eder.


 Blog Dünyasındaki Söz Ağacımız Kimi Temsil Eder

3 )  Kainattaki Söz Ağacımız Kimi Temsil Eder ?

Zalime, mazluma, adaletsizliğe, dağa, taşa, ağaca, suya, toprağa, doğaya, bitkiye, hayvanlara kısacası canlı ve cansız kainatın bütün varlıklarını temsil eder.

 Blog Dünyasındaki Söz Ağacımız Kimi Temsil Eder

4 ) Blog Dünyasındaki Söz Ağacımız Kimi Temsil Eder ?

Blog sayfamızı, post yazılarımızı, yaptığımız bütün yorumları, blog yazarları ile olan iletişim gücümüzü, sevdiğiniz blogger dostlarınızı tanıtmaya veya tanımaya temsil eder.

Blog sayfanız veya blog dünyası için yapacağınız projeleri, sürprizleri, duyuruları, araştırmaları, seminerleri, vermiş olduğumuz bilgilerin doğruluğunu, size özel olan kelime öbeklerinin sizi temsil etmesine denir.

Yazdığımız veya yazacağımız kitapları tanıtmaya, paylaştığınız resimleri, videoları anlamaya, mim etkinliğine ve blog keşif etkinliğine katılmak isteyenler ile bir bütün olup söz ağacımızın panorama dallarında toplanması temsiline denir.

Bir Önerili Not :  Blog dünyası içerisinde böyle sürpriz bir etkinliği yapmanın vermiş olduğu mutluluğun keyfini bu post yazım ile yaşıyorum.
  • Sizler de bu mutluluğu ortak olmak isterseniz.
  • Bir önerim var.
  • Bir söz de sen ver.
  • Söz ağacımız yeşillensin.
  • Ne dersiniz güzel olmaz mı ?
Söz ağacımızın panorama sayfasının dalına bir söz de siz verin.
  • Ana sayfada yapmış olduğunuz yorumların hepsi yorum puanlamasında yerini alsın. 
  • Yada bu post yazımın altında smile oylama duygu seçeneklerinden duygularınızı görsel olarak ifade edebilir, oyunuzu kullanabilir ve aynı zaman da sosyal ağ hesaplarımızdan da paylaşma imkanı bulabilirsiniz.
  • Smile oylama pano sistemi sayesin de hem söz ağacımızın panorama sayfasını hem de en son ve en aktif paylaşmış olduğum post yazılarımın genel bir değerlendirmesini yapabileceğimi düşünüyorum. 
  • Böylece okurlarımla etkileşimim, konular üzerindeki ziyaretlerinin toplam sayısını, tıklamalarını, yorumlarını ve katkıları hakkında hep beraber bir fikir sahibi olabileceğimizi inanıyorum.
  • Şahsıma ait sormak istediğiniz veya öğrenmek istediğiniz her hangi bir konu olur ise bir iş günü içerisinde açık ve net bir şekilde cevap vereceğimden hiç bir kimsenin kuşkusu olmasın.
İlgi Duyanlara Not : Söz ağacımızın panorama sayfasında oluşturmak istediğim bir kaç düşüncem daha var. Bu düşüncelerimi uygulamam biraz zaman alacağı benziyor. Bu düşündüklerimi söz ağacımızın panorama sayfasında uyguladığım zaman ortaya güzel şeylerin çıkacağını inanıyorum.


1 ) İstediğiniz konuda öz eleştiri, tavsiye ve önerilerde bulunabilirsiniz.
2 ) En güzel iş kolay olanı yazmak zor olanı yorumlayabilmektir.
3 ) Tek işim blog yazmak ek işim iletişim kurmak.


Yola Devam ♿: Blog haritam takipçilerim,
bir önceki ve bir sonraki post yazılarımı takip ettiğiniz sürece
daha fazla bir bilgiye sahip olabileceğinizi inanıyorum.
Saygılarımla.

Bir önceki yazım ramazan bayramını bir elmanın iki yarısı gibi yaşıyorum.
Bir sonraki söz ağacımızın konuları ile ilgili post yazılarımı okumak ister misiniz ?
1 ) Söz ağacımızın panorama sayfası kimi temsi eder ?
2 ) Söz ağacımızın panorama sayfasını neden yazma ihtiyacı hissettim ?
3 ) Söz ağacımızın panorama sayfasının ana fikri nedir ?
4 ) Söz ağacımızın panorama sayfasının işlevini nasıl oluşturdum ?

Bu içerik Engelsiz Renkler-Kişisel Web Yolculuğu tarafından hazırlanmıştır.
Abdullah Tığ
Abdullah Tığ

Ben Abdullah Tığ. Ben kimim diye merak edenler için, kendimle alakalı kısa bir bilgi vermek istiyorum. 1980 yılında güller diyarı Isparta'nın yedi renkli doğa harikası olan Eğirdir ilçesinde doğdum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1. Söz ağacımızın panorama sayfasına vereceğiniz bir söz, yapacağınız bir yorum, paylaşacağınız bir konu, kendinize neler kattığınıza bildirir.
2. İstediğiniz her konuya öz eleştiri yapma hakkınızın var olduğunu sakın unutmayın !
3. Rica ediyorum yorum yapmak için yorum yapmayın.
4. Ben takipteyim ve yorum yapıyorum size de beklerim demenize gerek yok ! zaten arif olan anlar ve gereğini yapar.
5. Kendi özgün yorumunuz sizinle iletişim kurmamızı sağlar.
Saygılarımla.